-
-
-
-
Коментарі
- Мапа Пригод до Кирилівська церква. Київ
- Гіоргі до Путівник по Грузії
- Tarasiy Rusevych до Кирилівська церква. Київ
- Tarasiy Rusevych до Кирилівська церква. Київ
- лена до Новосолоне: розмальоване село
-
Останні публікації
All about: Екскурсії
Мандрівка до Стамбулу (продовження)
Травневі у Стамбулі: дорожні нотатки
Веб-дизайнер Aleх Buznik любязно поділився з GeoClub.in.ua своїми нотатками про туристичну поїздку до Стамбулу. Першоджерела публікації можете знайти на блозі автора buznik.net. Окрім живого тексту та фоток, пост наповнений корисними посиланнями для любителів самостійних мандрівок. Для збереження авторського стилю стаття мовою оригіналу. (далі…)
Шрі-Ланка: очима українського туриста
Шрі-Ланка – це країна, в якій усе зовсім не так як у нас. Особливо, якщо потрапляєш туди в лютому місяці. Коли в нас був мороз і купа снігу, то в них – спека +30 і надзвичайно теплий океан.
Коли ми вранці вийшли з аеропорту після 9-годинного перельоту на вулицю, то відчули легкий шок, який, щоправда, дуже швидко минув. Навколо все навпаки. (далі…)
Чорногорія автомобілем: 600 км за 7 днів
Автор: Назар Луговий, фото: Андрій Бартош
Невеличка передмова про саму Чорногорію: 27% території – заповідні зони, населення Чорногорії – 625 000, густота населення – 45 чол./км.кв., 65% населення спілкується сербською мовою, 22% – чорногорською, 70% туристів – росіяни, російською мовою також переважно володіють або її розуміють. (далі…)
Опубліковано у Автомобільний туризм, ЕкоТуризм, Екскурсії, Курорти, Сільський зелений туризм, Чорногорія
Теґи: відпочинок у чорногорії, Назар Луговий, чорногорія
Залишіть коментар
Местіа: зникаючий острів старої Сванетії
Местіа – маленьке місто, адміністративний центр Верхньої Сванетії з населенням бл. 2600 ос., що вважається вражаючим пам’ятником грузинського архітектурного дизайну. Местіа – історичний, культурний і релігійний центр Сванетії, найбільш самобутнього і загадкового району Грузії. Тут, біля підніжжя найвищих гір Грузії, постягаючись до самого лісу височіють суворі ряди сванських башт. (далі…)
Опубліковано у Грузія, ЕкоТуризм, Екскурсії, Сільський зелений туризм, Сванетія
Теґи: гори, грузія, местіа, Олег Дрегало, храми
Залишіть коментар
Грузія автостопом. День 4. Местіа – Местійська траса – Транскавказька магістраль – Кобе – Казбегі
Местіа. Спозаранку збираємось в путь. У родову башту 13 століття, на жаль, потрапити не встигли за браком часу.
Та перед самим від’їздом, гостинний Р. показав нам родову церкву свого клану – тисячолітній храм Преображення Господнього з унікальним як для сванських церков зовнішнім розписом (який, на жаль, під дією снігів, дощів, холоду і сонця ледь-проглядається на текстурі старовинного муру). (далі…)
Грузія автостопом. День 1”. Джварське водосховище – Бечо – Местіа
Джварі. Дідусь-грузин, що після армії проживає в Оренбурзі, підібрав нас на виїзді з Джварі. Довіз до Бечо по шалених серпантинах, численних тунелях і з висадками скуштувати найсмачнішої у Грузії джерельної води. (далі…)
Грузія автостопом. День 1′. Батумі – Поті – Зугдіді – Джварі
Батумі. Аеропорт. Прилетіли в столицю Аджарії о 3-й ночі. Домовились з такистами за 20 ларі доїхати до моря. Торгівля велась починаючи з 40 ларі (як потім вияснилось, справедлива ціна була – 8…) На нас таксисти дивилися з подивом. Хотіли везти в курортне містечко Кобулеті, але ми просили висадити нас прямо на трасі біля найближчого моря, так як в населенному пункті не можливо “стопити”. (далі…)
Винні тури по Грузії
Вільний переклад з джерела: www.travelgeorgia.ru
Винні тури в Грузії – це такий особливий розділ туристичної індустрії, який у світі зустрічається далеко не скрізь. Це щось на зразок екскурсії в музей, тільки вивчаємо не предмети старовини, а вино. Виноробних центрів в Грузії багато, на все не вистачить часу і грошей, але з дечим ознайомитись можна. (далі…)
Сванетія
Сванетія (груз. სვანეთი, англ. Svaneti) – історичний регіон Грузії, розташований на північному-заході країни на південних схилах Великого Кавказу.
В улоговині, оточеній південно-західним схилом Великого Кавказу і Сванетським хребтом, знаходиться безліч невеликих поселень, які органічно вписані в навколишній ландшафт і відрізняються самобутньою архітектурою.
Місцеве населення – свани – специфічна етнографічна група грузинів зі збереженим глибоким пластом культури та своєрідною ментальністю, якими досі захоплюються мандрівники.
Край багатий на мальовничі ліси, суворі вершини, високогірні озера та льодовики, архітектурні та сакральні пам’ятки, що сягають темних віків між античністю та середньовіччям.
Детальніше про історичний регіон Сванетія >>>
Опубліковано у Альпінізм, ЕкоТуризм, Екскурсії, Походи, Сільський зелений туризм, Сванетія
Теґи: регіони Грузії
Залишіть коментар