Latest Posts Under: Полтавська область

Автор фото: Анна Корнилюк Лубни – райцентр у Полтавській області з багатими і суперечливими сторінками історії. Еклектизм князівської, польської, козацької, імперської й радянської доби створює разючий дисонанс, який відчувається в повітрі, в архітектурі, серед облич і фраз місцевих жителів – потомків  українських козаків і совітських військових. Погляд на місто разюче змінюється залежно від точки огляду, від настрою, від світогляду самого глядача. Там де одна людина побачить постсовдепівський райцентр, що дихає депресивністю і провінційністю, друга зуміє відчути рештки величі міста, дивним чином збережені в архітектурі кін.19-поч.20 ст.

Автор: Роман Дусик Виявляється, у нас існують якісні послуги, так, так, скажете рідко. І я скажу. Моя дефініція така: коли береш велосипед напрокат, велосипед обов’язково з колеції 2010 року, новенький та новенький.Платиш за це адекватні непристойно вигідні гроші. Тобі дають рукавички, шолом, аптечку, водичку, ремнабір, чехол для потягів так би мовити усе в додачу. Тепер все буду міряти таким порівнянням – сервіс як в чудовелопрокаті. Історія не про це, а про таке.

Альбом: Добавленные Санаторій “Сосновий бір” на Полтавщині, Зіньківський р-н, біля села Власівка. Січень-2010.

Полтава – це країна в країні, апогей провінційної самодостатності, в якій найкращі риси старої та нової метрополії поєднані з затишком, гостинністю і зовсім не властивою більшості міст безпосередністю місцевих жителів.

Scroll To Top