Latest Posts Under: Поради туристу

Білоруський мандрівник і фотограф Ян Медніс відвідав 10 українських міст, зробив понад 30 тисяч знімків, витратив більше 5 місяців на обробку і монтаж. В результаті вийшло зачаровуюче відео про туристичний потенціал України. У ролику ви можете побачити Київ, Одесу, Білгород-Дністровський, Херсон, Залізний Порт, Львів, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський і Бакоту: Джерело: Новое Время

Історик Кирило Галушко поділився цікавою картою. КАРТОЛЮБЦЯМ. Ми там є))) Карта Європи, Британія, 1701, фонди Н-Ю публічної біблотеки. Докладнішого опису немає, це карта… Posted by Кирило Галушко on 17 квітня 2014 р.

Автор: Лідія Журба «Ось і закінчився похід 1-ої категорії складності…», – так драматично пишуть натхненні туристи, коли хочуть розповісти про свої досягнення, похизуватись сміливістю. Але я не збираюсь вимальовувати хронологію подій, уточнювати географічні назви, кілометражі. Поділюся лише ексклюзивними подробицями подорожі туристичного клубу «Скіфи» в Грузію.

Щоб відповісти на вічне питання  “Як правильно пакувати рюкзак?“, критично обговоримо думку авторитетів, які пишуть різні туристичні книги, типу “Спортивний туризм“.

Лайф-хак, потрібний кожному туристу: як запакувати купу речей у невеличкий рюкзак. Відео буде більш корисне для любителів виїздних екскурсій та курортів, так як техніка упаковки рюкзака для багатоденних походів дещо інша… Майстер-клас по упаковці рюкзака

Окрім класичних видів туристичних рюкзаків, які використовуються в поїздках, походах та експедиціях, існує ціла купа різновидів наплічників адаптованих до функціональних потреб специфічних видів туризму. Переглянемо  можливості, які надає нам туристична індустрія для легкого перенесення вантажу в найнезвичайніших мадрівках.

Починаємо серію “Поради туристу” з підбору спорядження для походів та мандрівок. Перше, що спадає на думку при плануванні подорожі – це рюкзак. У наплічнику повинен поміститись увесь нехитрий скарб мандрівника, саме його прийдеться таліщити на плечах і безперестанку відкривати у пошуках необхідних речей. Про те, як пакувати туристичний рюкзак, ми поговоримо пізніше. А поки що обсудимо проблему вибору рюкзака. Рюкзак – види і підвиди За об’ємом і функціями рюкзаки умовно поділяють на

 Автор: Сергій Корнилюк Продовжуємо опис завхозівських хитрощів з організації харчування в багатоденному поході 2. ПІД ЧАС ПОХОДУ 1. Організувати спільно з керівником режим чергування. Організація чергування: існує три схеми:

Автор: Сергій Корнилюк У цій статті підсумований  досвід організації харчування в туристичних походах, закумульований протягом останніх 5 років у турклубі “Скіфи”КНЕУ. Правило номер нуль: За планування та організацію харчування в поході відповідає Завхоз

На свята було б добре кудись вирушити помандрувати. А щоб з користю і приємністю згаяти довгі години в поїзді, маршрутці чи літаку непогано запастись якоюсь цікавою книженцією. До вашої уваги ТОП-10 українських книг про подорожі від GeoClub.ua:

Scroll To Top