All about: Ностальгійний туризм

Дрогобич. Місто з присмаком середньовіччя

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДрогобич – старовинне містечко Львівщини, що знаходиться поблизу Трускавця.

Класична для міст Центрально-Східної Європи Ринокова площа, височенний готичний фарний костел XIV–XV століття, унікальні дерев’яні церкви з напівзітлілими монументальними розписами та австрійська архітектоніка центру містечка…

Це треба просто побачити, відчути, полюбити серед сучасної стихійної торгівлі, що досить активно “по-шанхайськи” ведеться жителями навколишніх сіл в самому серці Дрогобича.

(далі…)

Опубліковано у Екскурсії, Львівська область, Ностальгійний туризм, Путівник по Україні | Теґи: , , | Залишіть коментар

Боярка. Туристична гуморина. Долина Надсона

Сонячно і не по-квітневому тепло зустрічали нас боярські ліси. Плем’я туристичного клубу «Скіфи» вирушило на місце свого зародження, щоб відзначити дестиріччя бурхливої діяльності: десять років далеких і близьких мандрів, знайомств, вражень, натхнень, долання перешкод і просто ЖИТТЯ по-справжньому.

Весна розцвітає на очах. Повітря бринить від фітоцидів, звуків гітари і усмішок знайомих людей і рідних душ, декого зустрічав учора, а когось не бачив кілька літ. Тепер, ця чарівна долина біля Боярки зібрала нас усіх. Розставляються намети, збираються дрова, несеться вода… і наш табір оживає приємним галасом десятків мандрівників. (далі…)

Опубліковано у Київська область, Ностальгійний туризм, Путівник по Україні | Теґи: | Залишіть коментар