About us

Вітання шановному читачеві!

GeoClub.in.ua – блог про мандрівки Україною і не тільки.

У рубриці ПУТІВНИК ПО УКРАЇНІ – легко знайдеш варті мандрівки міста і села усіх регіонів України.

У рубриці ПУТІВНИК ПО ГРУЗІЇ – дізнаєшся купу нової інформації про всі історичні області братньої Грузії, а також поради для мандрівки в цей сонячний і привітний край.

У рубриці ІНШІ КРАЇ – читай нотатки про захоплюючі місцини таких країн як Польща, Чехія, Придністров’я та ін., в яких довелося побувати авторам блогу.

У рубриці МАРШРУТИ – зібрано звіти з туристичних походів та екскурсій, підкріплені детальними картами маршрутів та фотками ключових пунктів. Тут же публікуватимуться варті уваги туристичні події – фестивалі, екологічні проекти тощо.

У рубриці ПОРАДИ ТУРИСТУ – буду висвітлювати корисні поради для організації подорожей.

GeoClub.in.ua – не просто інтернет-путівник: це пошук краси у кожній мандрівці, пошук самобутності у кожній місцевості нашої планети.

GeoClub.in.ua – це віртуальний клуб, відкритий для всіх, хто любить мандрувати Україною та світом, відкривати нові простори та ділитися своїми враженнями про цікаві куточки благодатної Землі.

GeoClub.in.ua – це альтернативний погляд на туризм. Він далекий від совдепу, тупого пляжництва, п’яних пікніків на природі, гірських хребтів неприбраного сміття і всього, що веде до деградації нас як Людей та нашого навколишнього середовища.

Блог пропагує активний туризм, здоровий патріотизм та колоритний відпочинок. Держава нам нічого не повинна – Україна починається з нас самих. Блог відкритий для всіх, хто йде на контакт, буду радий зауваженням, ідеям та пропозиціям щодо його вдосконалення.

GeoClub.in.ua – це авторський блог Романа Корнилюка, проте він містить підбірку записів про туризм в Україні, люб’язно наданих іншими авторами. Тому запрошую до співпраці!

Отримані на електронну пошту якісні матеріали, що підходять під туристичний формат блогу, неодмінно будуть надруковані.

Також чекаю на конструктивні пропозиції та зауваження в коментах.

Для підтримки зв’язку – читай новини блогу по RSS або E-mail.

Чекаємо на Тебе в наших спільнотах на Facebook, VKontakte, Subscriber, Google+ чи Twitter.

————————————————-

Кілька слів для особливої категорії коментаторів:

- коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо автора чи інших учасників дискусії, можуть бути забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень

- GeoClub.in.ua – не ЗМІ, тому незалежні суб’єктивні оцінки і вільний авторський стиль для нас пріоритет, який і відрізняє наш блог від газети “Іскра”.

————————————————-
Мандруймо Україною!

З повагою,
Роман Корнилюк

 • Сергей

  Добрый день!

  Хотел узнать размещаете ли Вы у себя на сайте платные ссылки или статьи с ссылками?

  Если да, то сколько это стоит?

  Буду ждать ответ на kolesim-com@ya.ru.

  Спасибо.

  • http://bankografo.com/ Roman Kornyliuk

   Вітаю, Сергій. Сайт не є комерційним, тому не розміщуємо.