Рафаїловичі

Рафаїловичі / Rafailovici – мальовниче рибальське селище на березі моря в східній частині пляжу Бечічі. Зручний під’їзд з шосе Jadransi Put, близькість до моря і можливість пішки пройти в Будву по красивій приморській набережній – все це приваблює сюди дуже значну кількість відпочиваючих.

Вузькі покручені вулички, що спускаються до моря, і невеликі одно-двоповерхові будиночки з відкритими терасами, безліч квітучих чагарників і буйна середземноморська зелень надають селищу Рафіїловичі домашню і затишну атмосферу.

Варто відвідати в Рафаїловичі

У селищі на набережній в ряд розташувалося з десяток кафе та ресторанчиків з кухнею на будь-який смак, серед них знаменитий ресторан “Три Рибаря”, де вам запропонують страви з свіжовиловлених морепродуктів, а також знамениту рибну “чорбу” – національний густий, рибний суп.

Околиці Рафаїловичі

Бечічі

Будва

Пржно

Мілочер

Светі Стефан

Пляжі Рафаїловичі

Усі, хто вибрав Рафаїловичі для відпочинку, мають можливість купатися і засмагати не тільки на пляжі Бечічі, а й на інших:

- Пляж “Рафаїловичі на каменях” з обладнаними сучасними кафе

- Пляж Каменово – щоб дістатися до нього, потрібно пройти через тунель у скелі. Пляж Каменово улюблене місце відпочинку місцевих жителів: крупний пісок, найчистіші морські хвилі смарагдового кольору і крута скеля, що спускається прямо в море, роблять це місце напрочуд камерним і захищеним з усіх боків.

Опубліковано у Чорногорія | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.