Сутоморе

Sutomore

Сутоморе / Sutomore – курортне містечко Чорногорії, розташоване між містами Петровац і Бар. Курорт відомий своїми чудовими піщано-гальковими пляжами протяжністю більше 2,5 км.

Невелике курортне місто Сутоморе в Чорногорії – це яскравий приклад скромного і затишного місця, в якому можна гарно провести  відпочинок. На набережній міста продаються надзвичайно смачні пальєніце – величезні традиційні гамбургери з м’яса, яке смажиться прямо на очах, а всі спеції, овочі та інше наповнення покупці можуть додавати власноруч.

Море – це головна визначна пам’ятка курорту. Морський пейзаж миттєво захоплює подих. У Сутоморе стирається ця грань між морем і небом, тут немає лінії горизонту, а є лише тонкий перехід між різними відтінками синього.

Біля берега розкидано багато скель і великих каменів, з яких люблять пірнати фанати екстриму. Але туристам слід бути обережними. По-перше, плавати під камінням небезпечно, а по-друге, на них проживає безліч морських їжаків. Хоча, з іншого боку, їх присутність означає екологічну чистоту води.

Прикрашає море в цьому куточку Чорногорії найчистіший піщано-гальковий пляж.

Основна частина курортної зони в літній час (приблизно з 1 червня по 15 вересня) призначена тільки для пішоходів. Променад йде уздовж берега через все місто. Саме тут можна купити найрізноманітніші сувеніри, які активно рекламують крамарі та продавці численних наметів. Тут же знаходяться численні кафе з видом на море.

Сутоморе є одним із найбільш недорогих місць відпочинку на узбережжі Чорногорії.

Опубліковано у Чорногорія | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.