Біоградська гора

Біоградська гора / Biogradska gora – унікальний природний заповідник, один з кращих в Європі. Це місце по праву вважається «Меккою » для екотуристів. Національний парк «Біоградська гора» розкинувся на території понад 5 тис. гектарів у долині річок Тари і Лім. Місцевість відома тим, що тут дбайливо збережена незаймана природа, яка була в країні «чорних гір» багато тисячоліть тому.

По гірських схилах прокладено сотні упорядкованих пішохідних стежок , щороку відкриваються нові туристичні маршрути. Можливість порибалити приваблює на береги льодовикового Біоградськой озера безліч шанувальників рибалки.

Варто відвідати

Гірське озеро розташоване на висоті 1 км і відоме своєю прозорою водою. У сезон полювання можна спробувати свої сили і пополювати на дозволених до відстрілу тварин.

Природна перлина Чорногорії приймає гостей в будь-який час року , проте вважається, що найкращим часом року для відвідування Біоградськой гори є пізня весна і літо.

Найбільш популярними у відпочиваючих є прогулянки до найвищої точки Біоградськой гори – «Чорної голови» і до озера Шишко.

Під час прогулянки нерідко можна зустріти дерева, вік яких більше тисячі років. Серед цього казкового лісу легко можна забути про сучасний світ, опинившись в лісовому царстві ельфів і гномів . Про цивілізацію тут нагадує лише якісна асфальтована дорога, прокладена до національного парку .

У заповіднику водяться козулі, олені, сарни, дикі кабани і навіть ведмеді. На території парку налічується понад 150 видів птахі , частина яких занесена до Червоної книги, 86 видів рослин є реліктовими і зустрічаються тільки в цій місцевості.

Дістатися до заповідника можна з найближчих міст – Колашина, Беране і Мойковаца.

До однієї з вершин Біоградськой гори туристи добираються на гірськолижному підйомнику.

Околиці

Колашин

Мойковац

Корисні лінки

http://ru.wikipedia.org

Опубліковано у Чорногорія | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.