-
-
-
-
Коментарі
- SERGIY до Лубни: відголосок імперії
- Мапа Пригод до Кирилівська церква. Київ
- Гіоргі до Путівник по Грузії
- Tarasiy Rusevych до Кирилівська церква. Київ
- Tarasiy Rusevych до Кирилівська церква. Київ
-
Останні публікації
Результати пошуку за запитом: грузія автостопом
Грузія автостопом. День 13-14. Гріголеті – Кобулеті – Батумі
Тбілісі. О 23:00 ми приїхали до вокзалу на метро, знайшли нашу маршрутку «Тбілісі-Батумі», квитки на яку придбали заздалегідь, забрали речі з багажного відділення і завантажились у цю пекельну жестянку. (далі…)
Грузія автостопом. День 12. Тбілісі
Тбілісі – столиця Грузії, місто в якому старовина переслідує тебе на кожному кроці, в той же час – це місто з сучасними архітектурними проектами, що різко контрастують із навколишньою реальністю.
Щоб довго і нудно не описувати наші 12-годинні походеньки усіма вулицями цього прекрасного міста, пропоную короткий бліц-огляд найбільш цікавих туристичних місцин Тбілісі (далі…)
Грузія автостопом. День 10-11. Телаві – Ікалто – Алаверді – Шуамта
Телаві. Вийшли з височенних воріт дому гостинного кистинця. Згадуємо його вчорашні слова: “У нас, кистинців, є звичай: заходиш в дім по своїй волі, а виходиш – лише з волі хазяїна”. (далі…)
Опубліковано у Автостоп, Кахетія, Паломництво
Теґи: грузія, кахетія, монастирі, храми
Залишіть коментар
Грузія автостопом. День 9. Кварелі – Некресі – Гремі – Телаві
Сігнахі. План на сьогодні – дістатись до Телаві, по дорозі подивившись на 2 старовинних кахетинських монастиря – Некресі (на фото) і Гремі, а також відвідати винний тунель в Кварелі. (далі…)
Грузія автостопом. День 8. Сагареджо – Давіт-Гареджа – Сігнахі
Грузія автостопом. День 7. Ананурі – Мцхета – Сагареджо
Казбегі. Спустилися з Гелаті до низу. Вийшли за місто Казбегі. Стопимо. машин мало. (далі…)
Грузія автостопом. День 5-6. Степанцмінда (Казбегі) – Гелаті – льодовик
Казбегі. Встали рано, але не дуже. Щеб пак – за минулий день спустились зі Сванетії, проїхали повздовж усю республіку і піднялися в Хевію під самий російський кордон. Поки ми копирсалися, чудовий вид на ранковий Казбек затягнуло хмарками. Готуємо чай і вівсянку. (далі…)
Грузія автостопом. День 4. Местіа – Местійська траса – Транскавказька магістраль – Кобе – Казбегі
Местіа. Спозаранку збираємось в путь. У родову башту 13 століття, на жаль, потрапити не встигли за браком часу.
Та перед самим від’їздом, гостинний Р. показав нам родову церкву свого клану – тисячолітній храм Преображення Господнього з унікальним як для сванських церков зовнішнім розписом (який, на жаль, під дією снігів, дощів, холоду і сонця ледь-проглядається на текстурі старовинного муру). (далі…)
Грузія автостопом. День 3. Местіа – Ушгулі
Местіа. Вранці третього дня вирушили на пошуки джипа, який би завіз нас у найвисокогірніше село Європи і перлину Сванетії – Ушгулі. Тут автостоп туговатий і годиться лише для відчайдухів, адже далі в гори їдуть в основному європейські туристи і виключно за плату. Джипи усі туристи шукають в центрі біля інфоцентра. Там очікують на свій “улов” і таксисти. (далі…)
Грузія автостопом. День 2. Местіа – озера Корулді
Местіа. Поснідали вівсянкою з горіхами, мигдалем, ізюмом і курагою: прекрасний автостоперський перекус, для якого треба лиш дістати кип’яток. Запили чаєм, приготованим на кришталево чистій воді з гірського джерела, що протікало кількадесят метрів над нашим будиночком. Вище за течією – лише гори, як виявилось тут присілок Местії Лагамі закінчується…
Вийшли об 11:00 до озер Корулді, шлях до яких достатньо простий, але довгенький. А щодо особливості самих озер, один із місцевих яскраво і по-кавказьки емоційно вигукнув: “Какой озєро? Нєт там нікакой озєро. Так – болотце…” (далі…)


Сагареджо. Ось вона – сонячна 